Pływanie w płetwach zasadniczo różni się od pływania bez płetw. Pływając w płetwach dochodzi do dużego obciążania stawów skokowych, dlatego ważne jest opanowanie odpowiedniej techniki ruchu ciała i nóg, aby nie dopuścić do przeciążenia i/lub kontuzji stawu skokowego.

Istnieje wiele rodzajów płetw i pływanie w poszczególnych typach płetw zasadniczo różni się od siebie, ponieważ różne długości i kształty płetw wymagają odmiennej pracy nóg i całego ciała. Płetwy krótkie stosowane są głównie przez pływaków podczas treningów. Płetwy o średniej długości stosowane są w nurkowaniu swobodnym i w ratownictwie wodnym. Płetwy bardzo długie oraz monopłetwy są stosowane głównie do pływania pod wodą przez osoby uprawiające freediving.

Zajęcia z pływania w płetwach odbywają się INDYWIDUALNIE na pływalniach przy ul. Rokosowskiej 10, przy ul. Kasprzaka 1/3, przy ul. Esperanto 5 oraz przy ul. Księcia Trojdena 2C lub W GRUPACH na pływalni przy ul. Inflanckiej 8. W przypadku zajęć indywidualnych mogą się one odbywać również na innych pływalniach po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i ceny. Zobacz baseny w Warszawie.

INFORMACJA I ZAPISY NA ZAJĘCIA
Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia z pływania w płetwach, wyślij zapytanie mailem na adres 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub SMS-em na numer 794 38 88 42.
Zapoznaj się z 
PLANEM ZAJĘĆ.
Obejrzyj galerię zdjęć obejrzyj galerię zdjęć z nauki pływania dla 
dorosłych i dla dzieci oraz z zawodów pływackich Masters i z zawodów w sportowym ratownictwie wodnym.

CENNIK

Zapoznaj się z CENNIKIEM ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH
Płatność za każdą lekcję przed zajęciami na płycie basenu do rąk trenera. Cena obejmuje 1 lekcję z trenerem pływania, wejście trenera na basen oraz ubezpieczenie OC. 

UWAGA! Cena za zajęcia NIE obejmuje kosztu wejścia na basen dla ucznia. Dlatego dla siebie lub dla dziecka należy wykupić bilet lub karnet na wejście. Informacja o biletach i karnetach: Pływalnia RokosowskaPływalnia Kasprzaka, Pływalnia Esperanto i  Pływalnia Trojdena.

UWAGA! 24 godziny przed umówionymi zajęciami należy potwierdzić przyjście lub zgłosić rezygnację. W przypadku braku potwierdzenia przyjścia trener ma prawo zaproponować termin innemu uczniowi. Rezygnacja z udziału w umówionych wcześniej zajęciach na 24 godziny przed zajęciami jest bezpłatna. W przypadku potwierdzenia udziału w zajęciach uczeń jest zobowiązany do pokrycia kosztu zajęć, nawet w przypadku, gdy nie będzie w nich uczestniczył.  

UWAGA! Zajęcia rozpoczynają się punktualnie o umówionej godzinie, w wodzie.